GÜLÜŞ TASARIMI
(HOLLYWOOD SMILE) 

Gülüş Tasarımı olarak da adlandırılan Hollywood Smile Makeover, mükemmel gülüşü elde etmek ve yüzünüzün estetiğini geliştirmek için No-Prep (Lens) Kaplamalar, Diş Beyazlatma, Diş Kronları, Botoks ve Diş Eti Estetiği gibi kozmetik prosedürlerin bir kombinasyonudur.

 

Bu tedavi her hasta için benzersizdir ve hastanın yüz özelliklerine uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Genellikle 7-10 günlük bir süre içinde işlem tamamlanır.

Konsültasyon randevusunda dişlerinizin fotoğrafını ve dijital röntgeni çekerek başlıyoruz. Bunlara birlikte bakarak, istenen sonuçları ve bunları elde etmek için gereken tedavi sürecini tartışıyoruz.

 

Diş hekimimiz, yeni gülümsemenizin bir ön izlemesi olarak kullanılacak bir maket oluşturmak için ölçü alarak devam edecektir. Tedavi için, dişlerinizin şeklini ve rengini ve aradaki boşlukları düzeltmek için hazırlanan kaplamalar, diş yapıştırma, kuronlar ve diş beyazlatma kombinasyonunu kullanabiliriz. Diş eti gülüşüne sahipseniz diş eti kontürleme veya dermal dolgu maddeleri enjeksiyonu ve Botoks uygulaması gibi çeşitli yöntemler kullanabiliriz.

hollywoodsmile1.jpeg
hollywoodsmile2_renkskala.jpeg

Bu estetik diş hekimliği prosedürleri, arzu ettiğiniz gülüşü tasarlamamıza ve elde etmemize yardımcı olur. Ancak yüz bir bütündür ve Hollywood Gülüşü de dişlerin yanı sıra dudak ve yüz oranlarının birleşimidir. Kliniğimizde, çevre dokuları iyileştirerek ve yüzünüzün estetiğini geliştirerek Gülüş Tasarımınızı desteklemek için daha ileri tedaviler sunuyoruz. Bu yöntemler, yaş ve yerçekimi ile kaybedilen dokuların yerine konulması, göz çevresi ve alın bölgesindeki ince çizgilerin tersine çevrilmesi için büyük başarı ile kullanılmaktadır. Bu estetik tedavileri kliniğimizi ziyaret ettiğinizde diş hekimimizle görüşebilir veya hasta koordinatörlerimiz ile iletişime geçerek önceden bilgi alabilirsiniz.